Witamy w sekcji wyżywienia Hotelu Fero Express *** w Krakowie, gdzie smak i jakość idą w parze z doskonałą obsługą.

PEŁNE WYŻYWIENIE DLA GRUP

Niezależnie od tego, czy jesteś częścią grupy turystycznej, biznesowej czy rodzinnej, jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom. Oferujemy pełne wyżywienie dla grup – śniadania, obiady, obiadokolacje oraz lunch boxy.

RESTAURACJA

Nasza restauracja jest otwarta od 12:00 do 22:00. Uwaga: w święta i poza sezonem godziny otwarcia restauracji mogą ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie aktualnych godzin otwarcia na recepcji.

ŚNIADANIA

Śniadania hotelowe dla Gości korzystających z noclegu serwujemy od 7:00 do 10:00. Godziny śniadań dla grup mogą być dostosowane – prosimy o potwierdzenie na recepcji. Śniadanie serwujemy w formie bufetu, oferując bogaty asortyment na ciepło, zimno i na słodko, a także świeżo wyciskane soki z owoców.

LUNCH BOX

Dla Gości, którzy muszą wcześnie wyjechać, oferujemy lunch boxy na zamówienie. Prosimy o zgłoszenie tego przy dokonywaniu rezerwacji.

LOBBY BAR I DRINK BAR

Nasz lobby bar i drink bar to idealne miejsce na relaks po długim dniu. Oferujemy szeroki wybór win białych i czerwonych oraz różnorodne koktajle.

KAWIARNIA

Zapraszamy do naszej relaksującej kawiarni, gdzie można cieszyć się pyszną kawą i wygodnym miejscem do pracy lub rozmów.

ATMOSFERA I UDOGODNIENIA

Nasza sala jest klimatyzowana, co zapewnia komfort bez względu na pogodę na zewnątrz. Ponadto oferujemy bezprzewodowe Wi-Fi, aby nasi Goście mogli zawsze być na bieżąco.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty gastronomicznej podczas pobytu w Hotelu Fero Express ***. Nasza misja to dostarczanie wysokiej jakości usług i niezapomnianych smaków. Czekamy na Państwa!