**Ślub i Wesele w Hotelu FERO EXPRESS***

Hotel FERO EXPRESS*** w Krakowie to idealne miejsce na organizację wyjątkowego przyjęcia weselnego. Doskonała lokalizacja w pobliżu wspaniałego Opactwa w Tyńcu oraz wielu innych pięknych kościołów, to tylko początek naszej oferty. Jeżeli marzycie o ślubie w plenerze, spełnimy to pragnienie – zorganizujemy ceremonię w naszym ogrodzie, czy to ślub humanistyczny czy cywilny.

Nasze sale weselne są przestronne i eleganckie. Sala Lustrzana o powierzchni 370 m² daje możliwość organizacji imprez od 100 do 270 osób, a w połączeniu z Salą Szmaragdową o powierzchni 190 m², jesteśmy w stanie pomieścić do 400 osób. Sala Restauracyjna z kawiarnią to idealne miejsce na przyjęcia dla 80-100 osób, natomiast dla mniejszych, intymnych uroczystości proponujemy Salę Rubinową i Turkusową, gdzie przygotujemy przyjęcie dla 50 osób.

**Co oferujemy?**

* Klimatyzowane sale bankietowe
* Powitanie Gości lampką wina musującego
* Powitanie chlebem i solą Pary Młodej
* Profesjonalną obsługę
* Osobne menu dla dzieci
* Możliwość dostosowania menu do diet Gości
* Podstawową dekorację stołów
* Wybór między stołami okrągłymi a podłużnymi
* Brak dodatkowych opłat z tytułu wynajmu Sali
* Brak ograniczeń godzinowych na Sali Lustrzanej
* Bezpieczny, monitorowany parking
* Ogród dostępny dla gości
* Promocyjne ceny za wynajem pokoi dla Gości Weselnych
* Apartament dla Pary Młodej gratis
* Zaproszenie na romantyczną kolację w I rocznicę ślubu

Oprócz tego, pomożemy Państwu zorganizować usługi dodatkowe, takie jak dekoracje florystyczne, oprawę muzyczną, fotografie, a nawet wynajem samochodów. Zapraszamy Narzeczonych wraz z Rodzicami do obejrzenia naszych sal weselnych.